Menu

Profil společnosti

Sídlo firmy - Slovenská 1a/1085 Ostrava-Přívoz Sídlo firmy - Slovenská 1a/1085 Ostrava-Přívoz

Zabýváme se pyrotechnikou komplexně tj. realizací ohňostrojů a velkoobchodním prodejem pyrotechnických výrobků všech tříd nebezpečnosti včetně pomůcek jako jsou moždíře, různé typy zápalnic, zpožďovačů, odpalovací zařízení a jiné.

Taktéž poskytujeme pronájem pomůcek ohňostrojařům na jejich akcích, včetně dovozu pyrotechnického materiálu IV. třídy nebezpečnosti nákladním automobilem splňujícím normu ADR, s řidičem nebo s obsluhou počítače pro odpal řízený počítačem. Nováčkům poskytujeme know-how a image tak, aby na svých prvních akcích nezklamali. V loňském roce jsme začali vyrábět vlastní pyrotechnické výrobky (ohňostrojná bleskovice, ohnivé sloupy, dělové rány, pyrošňůra a ruční granátomety).

Z Evropy dovázíme mnoho speciálních výrobků, jak pro film, tak pro interiérové a denní ohňostroje. Na českém trhu zastupujeme jako jediní polský ohňostrojařský gigant - firmu Jorge s jeho výtečnými profi pyro-výrobky. V zimní sezóně se samozřejmě věnujeme prodeji zábavní pyrotechniky, u které Vám můzeme poskytnout zajímavé ceny a obchodní podmínky. Distribujeme rakety do plynových pistolí a vyrábíme plastové mozdíře, které máme v České republice patentovány. Samozřejmě, že dovážené výrobky necháváme průbězně certifikovat a ověřujeme jejich kvalitu na základě měrných listů.

Věříme, že si z naší široké nabídky určitě vyberete, pokud jste nový klient, zaregistrujte se v naší databázi. Na základě registrace získáte členskou kartu zákazníka , která má své výhody u poskytování slev, zasílání katalogů, průbězné aktualizace ceníků a nových výrobků, informačního bulletinu nápadů a zlepšováků atd. Pokud již jste klientem naší společnosti delší dobu, žádáme Vás o aktualizaci Vašich dat; zejména IČO, DIČ, telefon, fax, adresa, e-mail a www stránky.

zpátky nahoru

Adresa

  • PYRO MORAVIA s.r.o.
  • Slovenská 1a/1085
  • CZ 702 00 Ostrava-Přívoz
  • tel.: + 420 596 134 848

Obchodní rejstřík

  • Spis. zn. C 16052 vedená u Krajského soudu v Ostravě
  • IČ: 25381172
  • DIČ: CZ25381172

Přihlásit or Registrovat